Było mi bardzo miło uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez dr. Anię. Szczerze polecam, szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze z dużą dawką informacji. Wiedzę, którą przekazała nam dr. Ania na szkoleniu, na pewno wykorzystam w codziennej pracy z dziećmi w gabinecie

Dominika Frontczak
Lekarz dentysta

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch kursach organizowanych przez dr Anię- z koron stalowych oraz z wprowadzenia do podcinania wędzidełek. Dzięki niej zaczęłam zakładać korony stalowe w zębach które kiedyś zakwalifikowałabym do ekstrakcji! Szczerze polecam za pełen profesjonalizm i ogromną wiedzę, którą z radością się dzieli.

Łucja S.
Lekarz dentysta

Pani doktor przeprowadziła dla lekarzy z zespołu gabinetu Ziombki w Poznaniu świetny webinar o koronach stalowych. Dowiedziałyśmy się w jaki sposób zakładać korony stalowe , dostałyśmy wiele praktycznych wskazówek . Po szkoleniu łatwo było wprowadzić wiedzę teoretyczną w życie. Pani doktor jest bardzo konkretna, ma duża wiedzę i przekazuje ją w rzeczowy merytoryczny sposób.

Adrianna Borczyńska-Białecka
Lekarz dentysta

Dr Anna jest po prostu niesamowita! Podejście do pacjenta, ogrom wiedzy, empatia, której nie da się spotkać w takiej ilości nigdzie indziej! Polecam każdemu!

Klaudia Jakubowska
Pacjentka

Miałam przyjemność uczestniczyć już w dwóch szkoleniach prowadzonych przez dr Annę. Jak zawsze miła atmosfera, duża dawka wiedzy i wskazówki praktyczne, które na pewno wykorzystam w pracy z moimi pacjentami! Serdecznie polecam i pozdrawiam

Małgorzata Bykowska
Lekarz dentysta

Jako jedna ze stomatologów uczestniczących w webinerium o koronach stalowych dla zębów mlecznych- jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Ani za wiedzę i pełne wsparcie, które nam przekazała ! Jestem pewna, że Pani Doktor z takim samym zaangażowaniem leczy małych pacjentów i przekazuje rodzicom wiedzę jak dbać o zdrowe zęby swoich pociech! Mam nadzieje, że do zobaczenia kiedyś nie tylko przez kamerkę online 🙂

Paulina Daroszewska
Lekarz dentysta

Pani doktor Anna Kochańska nie tylko leczy maluszkom ząbki, ale również szkoli innych dentystów z zagadnień stomatologii dziecięcej. Dziękujemy bardzo za naukę zakładania koron na mleczaki . Dentystki z Poznania mega zadowolone!! Pozdrawiamy.

Hanna Sobota
Lekarz dentysta

Anioł w ludzkiej skórze. Spokój, uśmiech, delikatność. Wiedza, chęć słyszenia i słuchania pacjenta. Nie ma drugiej takiej nigdzie - wiem, co piszę, bo traumatyczne spotkania na fotelu dentystycznym w dzieciństwie i czasach gabinetów w szkole, dość znacząco wpłynęły na to, jak postrzegam stomatologów. Wreszcie nie mdleję na samą myśl o wizycie, wreszcie ktoś mnie rozumie i nie bagatelizuje mojego lęku, przekonuje, że da się bez bólu, bez stresu, bez walki o każde otwarcie buzi. Po przeszło 30 latach chodzenia do stomatologa! Pani doktor jest niezwykle cierpliwa, dokładna, chętnie odpowiada na pytania, tłumaczy, rozwiewa wątpliwości, szuka najkorzystniejszych rozwiązań. Ma to coś w sobie, co sprawia, że ufa się jej każdemu słowu. Bardzo cenię sobie w niej to, że uprzedza pacjenta o ewentualnej reakcji na to, co będzie robiła. A więc nie ma żadnego wmawiania, że nie zaboli, a jest np. "teraz może być uczucie takie i takie". Ta uczciwość wobec bojącego się pacjenta jest jak miód na jego serce. Zaraża swoją pasją dzieci - moja 12 letnia córka reagująca histerią na hasło "dentysta", dziś chce iść w ślady pani doktor 😉 W mojej okolicy jest mnóstwo różnych gabinetów stomatologicznych, ale i tak zdecydowałam się dojeżdżać z innej miejscowości, do tej pani doktor, nawet jeśli w jedną stronę zajmuje nam to nawet 2 godziny. W skali od 1 do 10? 12. Dziękuję z całego serca.

Aleksandra Ostrowicz-Bartoszewicz
Pacjentka